infinity - en to hu_HU translation catalogue (512 entries)

en: %d result in | %d results in
hu_HU[0]: %d találat itt:
hu_HU[1]: %d találat itt:

en: (For file and post deletion.)
hu_HU: (Fájl és hozzászólás törléséhez.)

en: (For file deletion.)
hu_HU: (Fájl törléshez.)

en: (No news to show.)
hu_HU: (Nincsenek új hírek.)

en: (Search is case-insensitive and based on keywords. To match exact phrases, use "quotes". Use an asterisk (*) for wildcard.)
hu_HU: (A keresés figyelmen kívül hagyja az ékezeteket és kulcsszavakon alapul. Pontos kifejezésekhez használj "idézőjeleket". Ismeretlen részekhez pedig (*) csillagot.)

en: (no comment)
hu_HU: (nincs hozzászólás)

en: (optional)
hu_HU: (nem kötelező)

en: (or file)
hu_HU: (vagy fájl)

en: (or subnet)
hu_HU: (vagy alhálózat)

en: (replaces files and can be used instead)
hu_HU: (fájl feltöltés helyett használható)

en: (this board displays your country when you post if this is unchecked)
hu_HU: (ez a tábla mutatja az országodat, ha ezt nem jelölöd be)

en: (this replaces the thumbnails of your images with question marks)
hu_HU: (kérdőjellel helyettesíti a képeid előnézetét)

en: (you can also write sage in the email field)
hu_HU: (Email mezőbe írt sage kifejezéssel azonos)

en: . <a href="https://8ch.net/dnsbls_bypass.php">Try again.</a> If it's not working, email admin@8chan.co for support.
hu_HU: . <a href="https://8ch.net/dnsbls_bypass.php">Próbáld újra!</a> Ha nem sikerül, akkor írj  az admin@8chan.co címre!

en: /pol/-style user flags
hu_HU: jelzők mint /pol/-on

en: 1 image reply | %count% image replies
hu_HU[0]: 1 válasz képpel
hu_HU[1]: %count% válasz képpel

en: 1 post | %count% posts
hu_HU[0]: 1 hozzászólás
hu_HU[1]: %count% hozzászólás

en: 1 reply | %count% replies
hu_HU[0]: 1 válasz
hu_HU[1]: %count% válasz

en: <a href="%s" title="View content" target="_new">&gt;&gt;&gt;/%s/</a> %s reported %d time(s).
hu_HU: <a href="%s" title="View content" target="_new">&gt;&gt;&gt;/%s/</a> %s jelentve %d alkalommal.

en: = required field
hu_HU: = kötelező mező

en: Action
hu_HU: Tevékenység

en: Actions
hu_HU: Tevékenységek

en: Active
hu_HU: Hatályos

en: Add another wordfilter
hu_HU: További szószűrő

en: Administration
hu_HU: Adminisztráció

en: All boards
hu_HU: Minden tábla

en: All trademarks, copyrights, comments, and images on this page are owned by and are the responsibility of their respective parties.
hu_HU: Minden védjegy, védett tartalom, hozzászólás és kép ezen az oldalon az azt megillető és érte felelő jogos tulajdonosáé.

en: Allow PDF uploading
hu_HU: PDF feltöltés engedélyezése

en: Allow SWF uploading
hu_HU: SWF feltöltés engedélyezése

en: Allow a poster to delete his own posts
hu_HU: A hozzászóló törölheti a saját hozzászólását

en: Allow posters to post via the Tor onion router
hu_HU: A hozzászólások engedélyezettek a Tor hálózaton keresztül

en: Allow thread to be bumped
hu_HU: A szál bumpolható

en: Allowed URLs:
hu_HU: Engedélyezett URLek:

en: Allowed file types:
hu_HU: Engedélyezett fájltípusok:

en: Allowed tags:
hu_HU: Engedélyezett html tagek:

en: An error has occured.
hu_HU: Hiba történt.

en: Anti-spam
hu_HU: Spamvédelem

en: Appeal reason
hu_HU: Fellebbezés indoka

en: Appeal time
hu_HU: Fellebbezés ideje

en: Archive my board on 8archive.moe
hu_HU: Archiváld a táblám itt: 8archive.moe

en: Are you sure you want to delete all posts by this IP address, across all boards?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod az összes hozzászólást erről az IP-ről minden táblán?

en: Are you sure you want to delete all posts by this IP address?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod az erről az IP címről érkezett összes hozzászólást?

en: Are you sure you want to delete this file?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod ezt a fájlt?

en: Are you sure you want to delete this?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod?

en: Are you sure you want to demote yourself?
hu_HU: Biztos, hogy le akarod fokozni magadat?

en: Are you sure you want to do that?
hu_HU: Biztos, hogy ezt akarod tenni?

en: Are you sure you want to spoiler all images on this post?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy a hozzászólás minden képét spoilerezni szeretnéd?

en: Are you sure you want to spoiler this file?
hu_HU: Biztos, hogy spoilerezni akarod ezt a fájlt?

en: Automatically convert ... to …
hu_HU: Automatikusan alakítsa át: ... ezzé: …

en: Bad request.
hu_HU: Hibás kérelem.

en: Ban
hu_HU: Bannol

en: Ban & Delete
hu_HU: Bannol & Töröl

en: Ban appeal not found!
hu_HU: Fellebbezés a kitiltás ellen nem található!

en: Ban appeals
hu_HU: Fellebbezések kitiltások ellen

en: Ban list
hu_HU: Kitiltási lista

en: Banned!
hu_HU: Bannolva!

en: Banned?
hu_HU: Ki vagyok tiltva?

en: Bans
hu_HU: Kitiltások

en: Board
hu_HU: Tábla

en: Board already exists!
hu_HU: A tábla már létezik!

en: Board announcement
hu_HU: Hirdetmény

en: Board configuration
hu_HU: Tábla szerkesztése

en: Board log
hu_HU: Tábla napló

en: Board rules permit this content
hu_HU: A tábla szabályai engedélyezik ezt a tartalmat

en: Boards
hu_HU: Táblák

en: Body
hu_HU: Test

en: Bump limit
hu_HU: Autozsálya

en: Bump order
hu_HU: Bump sorrend

en: Bypass DNSBL
hu_HU: DNSBL megkerülése

en: Can't build the RecentPosts theme, because there are no boards to be fetched.
hu_HU: Nem sikerült a RecentPosts téma létrehozása, mert nem találhatók feldolgozásra váró táblák.

en: Cannot open themes directory; check permissions.
hu_HU: Témák mappa nem megnyitható: ellenőrizd az engedélyeket.

en: Catalog
hu_HU: Katalógus

en: Change password
hu_HU: Jelszóváltás

en: Claim
hu_HU: Igényel

en: Click to proceed to
hu_HU: Kattints a folytatáshoz

en: Close oekaki applet
hu_HU: Saját rajz alkalmazás bezárása

en: Close window
hu_HU: Ablak bezárása

en: Comment
hu_HU: Üzenet

en: Config editor
hu_HU: Beállítás szerkesztő

en: Configuration
hu_HU: Konfiguráció

en: Configuring theme: %s
hu_HU: Téma: %s szerkesztése

en: Confirm action
hu_HU: Lépés megerősítése

en: Content is permitted by board rules
hu_HU: A tartalom megfelel a tábla szabályainak

en: Content is permitted by global rules
hu_HU: A tartalom megfelel a globális szabályoknak

en: Continue
hu_HU: Folytat

en: Could not auto-orient image!
hu_HU: A képet nem lehetett automatikusan tájolni!

en: Could not connect to the database. Please try again later.
hu_HU: Az adatbázis nem elérhető. Próbáld meg később!

en: Could not find current version! (Check .installed)
hu_HU: Jelenlegi verzió nem található! (Ellenőrizd a következőt: .installed)

en: Could not find that post.
hu_HU: Nem található a hozzászólás.

en: Could not strip EXIF metadata!
hu_HU: EXIF metaadatok eltávolítása sikertelen!

en: Couldn't make sense of the URL of the video you tried to embed.
hu_HU: A beilleszteni próbált videó URL-je nem értelmezhető.

en: Couldn't open board after creation.
hu_HU: Nem nyitható meg a tábla készítés után.

en: Country flags
hu_HU: Országzászlók

en: Create new board
hu_HU: Új tábla készítése

en: Create user
hu_HU: Felhasználó létrehozása

en: Create your board
hu_HU: Hozd létre a táblád

en: Creation date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Currently editing raw HTML.
hu_HU: Jelenleg nyers HTML-t szerkesztesz.

en: Dashboard
hu_HU: Irányítófal

en: Database error:
hu_HU: Adatbázis hiba:

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Debug
hu_HU: Hibakeresés

en: Debug: APC
hu_HU: Hibakeresés: APC

en: Debug: Anti-spam
hu_HU: Hibaellenőrzés: Spamszűrő

en: Debug: Recent posts
hu_HU: Hibaellenőrzés: Legutóbbi hozzászólások

en: Debug: SQL
hu_HU: Hibaellenőrzés: SQL

en: Default poster name
hu_HU: Hozzászólók alapértelmezett neve

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Delete Post
hu_HU: Hozzászólás Törölése

en: Delete all posts by IP
hu_HU: Összes üzenet törlése erről az IP-ről

en: Delete all posts by IP across all boards
hu_HU: Összes hozzászólás törlése erről az IP-ről minden táblán

en: Delete file
hu_HU: Fájlt töröl

en: Delete forever
hu_HU: Törlés örökre

en: Delete user
hu_HU: Felhasználó törlése

en: Demote
hu_HU: Lefokoz

en: Demote global abuse report to a local report
hu_HU: Sorold vissza a globális jelentést helyi szintre

en: Demote global abuse reports to local reports
hu_HU: Sorold vissza a globális jelentéseket helyi szintre

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Dice
hu_HU: Kocka

en: Disable images
hu_HU: Képek letiltása

en: Disallow combining characters ("Zalgo", Vietnamese text)
hu_HU: Karakterek összekapcsolásának tiltása ("Zalgo", Vietnámi szöveg)

en: Discard abuse report
hu_HU: Jelentés elvetése

en: Discard all abuse reports by this IP address
hu_HU: IP összes jelentésének elvetése

en: Discard all abuse reports on this content
hu_HU: Vesd el az ehhez a tartalomhoz kapcsolódó összes jelentést

en: Display SAGE! after saged posts
hu_HU: Legyen SAGE! felirat zsályázott hozzászólásnál

en: Displays all actions to the public
hu_HU: Minden tevékenységed nyilvános lesz

en: Displays your bans for the public
hu_HU: Nyilvánossá teszi a kitiltásaidat

en: Do not bump
hu_HU: Ne bumpold

en: Don't allow users to repost images
hu_HU: A hozzászólók nem tölthetik fel többször ugyanazt a képet

en: Don't show my flag
hu_HU: Ne mutasd a jelzőmet

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Early 404
hu_HU: Korai 404

en: Edit banners
hu_HU: Bannerek szerkesztése

en: Edit board
hu_HU: Tábla szerkesztése

en: Edit board banners
hu_HU: Bannerek szerkesztése

en: Edit board flags
hu_HU: Tábla jelzőinek szerkesztése

en: Edit board tags
hu_HU: Címkék szerkesztése

en: Edit board volunteers
hu_HU: Önkéntesek szerkesztése

en: Edit flags
hu_HU: Jelzők szerkesztése

en: Edit markup instead?
hu_HU: Szerkeszted a jelölést inkább?

en: Edit post
hu_HU: Hozzászólás szerkesztése

en: Edit raw HTML instead?
hu_HU: Szerkeszted a nyers HTML-t inkább?

en: Edit reassign
hu_HU: Áthelyezés szerkesztése

en: Edit tags
hu_HU: Címkék szerkesztése

en: Edit user
hu_HU: Felhasználó szerkesztése

en: Edit volunteers
hu_HU: Önkéntesek szerkesztése

en: Embed
hu_HU: Beágyazás

en: Enable CAPTCHA
hu_HU: CAPTCHA

en: Enable CAPTCHA for thread creation only
hu_HU: CAPTCHA csak szál létrehozásához

en: Enable dice rolling
hu_HU: Kockavetés engedélyezése

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error information
hu_HU: Hiba részletei

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Expires
hu_HU: Lejár

en: Failed to redraw image!
hu_HU: Hiba a kép újrarajzolása közben!

en: Failed to resize image!
hu_HU: Hiba a kép átméretezése közben!

en: File
hu_HU: Fájl

en: File too large!
hu_HU: Túl nagy fájl!

en: File:
hu_HU: Fájl:

en: Flag
hu_HU: Jelző

en: Flag description too long!
hu_HU: Jelző leírása túl hosszú!

en: Flags
hu_HU: Jelzők

en: Flags must be in PNG format.
hu_HU: A jelzőnek PNG formátumúnak kell lennie!

en: Flood detected; Post discarded.
hu_HU: Flood érzékelve. Üzenet elvetve.

en: Forced anonymous
hu_HU: Erőltetett anonimitás

en: Format math between $$
hu_HU: Matematikai (LaTex) formulák $$ között

en: From
hu_HU: Ettől

en: Game
hu_HU: Játék

en: Global
hu_HU: Globális

en: Global rules permit this content
hu_HU: A globális szabályok engedélyezik ezt a tartalmat

en: Go back
hu_HU: Vissza

en: Go to bottom
hu_HU: Ugrás alulra

en: Go to top
hu_HU: Ugrás felülre

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Hide country
hu_HU: Ország elrejtése

en: Hide from boards index<br/>and do not index in search engines
hu_HU: Rejtse el a táblák közül<br/>és zárja ki a keresőmotorokat

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: IP address
hu_HU: IP cím

en: IP address notes
hu_HU: IP cím jegyzetek

en: IP address/mask
hu_HU: IP cím/maszk

en: Ignore and demote global abuse reports on this post
hu_HU: Hagyd figyelmen kívül vagy vesd el az erre a posztra vonatkozó összes globális jelentést

en: Ignore and dismiss local AND global abuse reports on this post
hu_HU: Hagyd figyelmen kívül vagy vesd el az erre a posztra vonatkozó összes helyi ÉS globális jelentést

en: Ignore and dismiss local abuse reports on this post for this board
hu_HU: Hagyd figyelmen kívül vagy vesd el az erre a posztra vonatkozó összes helyi jelentést ezen a táblán

en: Image size
hu_HU: Kép mérete

en: Image wrong size!
hu_HU: Rossz képméret!

en: Impossible to move thread; there is only one board.
hu_HU: Szál nem áthelyezhető; csak egy tábla van.

en: Impossible to promote/demote user.
hu_HU: Nem lehetséges előléptetni/lefokozni a felhasználót.

en: Install
hu_HU: Telepít

en: Installed theme: %s
hu_HU: Telepített téma: %s

en: Invalid URI
hu_HU: Érvénytelen URI

en: Invalid board!
hu_HU: Érvénytelen tábla!

en: Invalid flag selection!
hu_HU: Érvénytelen jelző lett kiválasztva!

en: Invalid image.
hu_HU: Érvénytelen kép.

en: Invalid security token! Please go back and try again.
hu_HU: Érvénytelen biztonsági azonosító! Lépj vissza és próbáld újra.

en: Invalid subtitle
hu_HU: Érvénytelen alcím

en: Invalid title
hu_HU: Érvénytelen cím

en: Invalid username
hu_HU: Érvénytelen felhasználói név

en: Invalid username and/or password.
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév és/vagy jelszó.

en: Invalid username and/or password. Your user may have been deleted or changed.
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév és/vagy jelszó. A fiókod talán törölve lett vagy meg lett változtatva.

en: Invalid webm uploaded.
hu_HU: Érvénytelen webm lett felöltve.

en: Invalid/malformed cookies.
hu_HU: Érvénytelen vagy hibás sütik.

en: It is required to enter a subject when starting a new thread on this board.
hu_HU: A Téma mező kitöltése szükséges új szál létrehozásához ezen a táblán.

en: It is still pending
hu_HU: Még mindig függőben van.

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Last 1 Post | Last %count% Posts
hu_HU[0]: Utolsó hozzászólás
hu_HU[1]: Utolsó %count% hozzászólás

en: Last action
hu_HU: Utolsó tevékenység

en: Last reply
hu_HU: Utolsó hozzászólás

en: Leave shadow thread
hu_HU: Árnyék szál elhagyása

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Lock
hu_HU: Lezár

en: Lock thread
hu_HU: Szál lezárása

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Lurk some more before posting.
hu_HU: Leselkedj többet mielőtt beleszólsz.

en: MIME type detection XSS exploit (IE) detected; post discarded.
hu_HU: MIME típus találat XSS exploit (IE) érzékelve. Üzenet elvetve.

en: Make thread not sticky
hu_HU: Eltávolítás a ragacsból

en: Make thread sticky
hu_HU: Szál ragacsba helyezése

en: Manage themes
hu_HU: Témák rendezése

en: Manage users
hu_HU: Felhasználók kezelése

en: Max filesize is
hu_HU: Maximális fájlméret:

en: Max image dimensions are
hu_HU: Maximális képméret:

en: Max images per post
hu_HU: Képek száma hozzászólásonként, maximum

en: Max threads per hour board-wide
hu_HU: Óránként maximum ennyi szál nyitható

en: Maximum file size: %maxsz% bytes<br>Your file's size: %filesz% bytes
hu_HU: Maximális fájlméret: %maxsz% Byte<br>A fájlod mérete: %filesz% Byte

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Moderation log
hu_HU: Moderálási napló

en: Move reply
hu_HU: Hozzászólás áthelyezése

en: Move reply to another board
hu_HU: Hozzászólás áthelyezése másik táblára

en: Move thread
hu_HU: Szál áthelyezése

en: Move thread to another board
hu_HU: Szál áthelyezése másik táblára

en: Moved to %s.
hu_HU: Áthelyezve ide: %s.

en: Name
hu_HU: Név

en: New Ban
hu_HU: Új Kitiltás

en: New PM for
hu_HU: Új privát üzenet neki:

en: New Reply
hu_HU: Hozzászólás

en: New Topic
hu_HU: Új Szál

en: New ban
hu_HU: Új kitiltás

en: New board
hu_HU: Új tábla

en: New note
hu_HU: Új jegyzet

en: New post
hu_HU: Új hozzászólás

en: New user
hu_HU: Új felhasználó

en: News
hu_HU: Hírek

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No bump
hu_HU: Ne bumpold

en: No country flag
hu_HU: Ne legyen országzászló

en: No index
hu_HU: Ne indexelje

en: No reason given.
hu_HU: Nincs indok.

en: No results.
hu_HU: Nincs megjeleníthető eredmény.

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Note
hu_HU: Jegyzet

en: Noticeboard
hu_HU: Üzenőfal

en: OPs are required to have at least %d links on this board.
hu_HU: OPnak minimum %d linket meg kell adnia ezen a táblán.

en: Oekaki
hu_HU: Saját rajz

en: Off-site link "%s" is not allowed in the board stylesheet
hu_HU: A külső link "%s" nem engedélyezett a stíluslapon.

en: Options
hu_HU: Lehetőségek

en: Or URL
hu_HU: Vagy URL

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: PM
hu_HU: PÜ

en: PM inbox
hu_HU: Beérkező privát üzenetek

en: Page count
hu_HU: Oldalak száma

en: Page not found.
hu_HU: Az oldal nem található.

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Phrase:
hu_HU: Kifejezés:

en: Post ID
hu_HU: Hozzászólás ID

en: Post deletion is not allowed!
hu_HU: Hozzászólás törlése nem engedélyezett!

en: Post last edited at
hu_HU: Hozzászólás utóljára szerkesztve:

en: Post news entry
hu_HU: Küldd a hírek bejegyzésbe

en: Post search is disabled
hu_HU: Üzenetek közötti keresés kikapcsolva

en: Post to noticeboard
hu_HU: Beküldés az üzenőfalra

en: Post too long. Click <a href="%s">here</a> to view the full text.
hu_HU: A hozzászólás túl hosszú. Kattints <a href="%s">ide</a> hogy lásd a teljes szöveget.

en: Poster ID's
hu_HU: Felhasználói azonosítók

en: Posting mode: Reply
hu_HU: Hozzászólás módja: Válasz

en: Posts
hu_HU: Hozzászólások

en: Potentially unsafe import "%s" is not allowed in the board stylesheet
hu_HU: Feltételezhetően veszélyes importálás "%s" nem engedélyezett a stíluslapon.

en: Prevent thread from being bumped
hu_HU: A szál nem bumpolható

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Private message
hu_HU: Privát üzenet

en: Promote
hu_HU: Előléptet

en: Promote all local abuse reports to global reports
hu_HU: Továbbítsd az összes helyi jelentést globális szintre

en: Promote local abuse report to a global report
hu_HU: Továbbítsd a helyi jelentést globális szintre

en: Public action log
hu_HU: Nyilvános tevékenységnapló

en: Public bans
hu_HU: Nyilvános kitiltások

en: Query too broad.
hu_HU: A lekérdezés túl széles.

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Raw HTML
hu_HU: Nyers HTML

en: Reason
hu_HU: Indok

en: Rebuild
hu_HU: Újraépítés

en: Rebuilt theme: %s
hu_HU: Újjáépített téma: %s

en: Recent posts
hu_HU: Legutóbbi hozzászólások

en: Reconfigure
hu_HU: Újrakonfigurálás

en: Refusing to create a volunteer with the same username as an existing one.
hu_HU: Nem vehetsz fel önkéntest ugyanolyan névvel, amely már létezik.

en: Remove ban
hu_HU: Kitiltást felold

en: Replace
hu_HU: Mit

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Reply count
hu_HU: Válaszok száma

en: Reply with quote
hu_HU: Válasz idézettel

en: Report
hu_HU: Jelent

en: Report date
hu_HU: Jelentés dátuma

en: Report has already been dismissed locally
hu_HU: A jelentés már el lett vetve helyi szinten

en: Report is already a global report
hu_HU: A jelentés már globális szinten van

en: Report queue
hu_HU: Jelentések

en: Report submitted!
hu_HU: Jelentés elküldve!

en: Reported by
hu_HU: Jelentette

en: Reports are already global reports
hu_HU: A jelentések már globális szintűek

en: Reports have all been dismissed locally
hu_HU: Az összes jelentés el lett vetve helyi szinten

en: Require image for OP
hu_HU: Legyen szükség képre új szál nyitásához

en: Require subject for OP
hu_HU: Legyen szükség Témára új szál nyitásához

en: Require user/country flag for all posts
hu_HU: Jelző/országzászló megkövetelése hozzászóláshoz

en: Return
hu_HU: Vissza

en: Return to dashboard
hu_HU: Visszatérés az irányítófalra

en: Rules
hu_HU: Szabályok

en: Rules will appear at:
hu_HU: A szabályok megtalálhatók itt:

en: Save changes
hu_HU: Változások elmentése

en: Search
hu_HU: Keres

en: Search is case-insensitive and based on keywords. To match exact phrases, use "quotes". Use an asterisk (*) for wildcard.</p><p style="font-size:8pt;margin:5px">You may apply the following filters to your searches: <strong>id</strong>, <strong>thread</strong>, <strong>subject</strong>, and <strong>name</strong>. To apply a filter, simply add to your query, for example, <em>name:Anonymous</em> or <em>subject:"Some Thread"</em>. Wildcards cannot be used in filters.
hu_HU: A keresés nem veszi figyelembe az ékezeteket és kulcsszavakon alapul. Pontos kifejezések kereséséhez használj "idézőjeleket", illetve csillagot (*) ismeretlen részeken.</p><p style="font-size:8pt;margin:5px">A következő szűrőket használhatod a kereséshez: <strong>azonosító</strong>, <strong>szál</strong>, <strong>téma</strong>, és <strong>név</strong>. A szűrő használatához egyszerűen add hozzá azt a mezőben, például, <em>név:Anonymous</em> vagy <em>téma:"Valamilyen szál"</em>. Csillagok nem használhatóak a szűrőben.

en: Search results
hu_HU: Keresési eredmények

en: Seen
hu_HU: Látta

en: Select board
hu_HU: Válassz táblát

en: Send message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Set
hu_HU: Beállítva

en: Show oekaki applet
hu_HU: Saját rajz alkalmazás betöltése

en: Show only active bans
hu_HU: Csak az érvényben lévő kitiltásokat mutassa

en: Show only bans from boards I volunteer on
hu_HU: Csak azoknak a tábláknak a kitiltásait mutassa, amelyeket kezelhetek

en: Show post options &amp; limits
hu_HU: További lehetőségek mutatása

en: Small
hu_HU: Kicsi

en: Sorry, %s is too long. Max replacement is 255 characters
hu_HU: Bocs, de ez: %s túl hosszú. Maximum 255 karakter lehet a csere hossza.

en: Sorry, max 200 wordfilters allowed.
hu_HU: Bocs, de maximum csak 200 szószűrő engedélyezett.

en: Sort by
hu_HU: Rendezés eszerint:

en: Spam settings
hu_HU: Spam beállítások

en: Spoiler All
hu_HU: Mind Spoiler

en: Spoiler File
hu_HU: Fájl spoilerezése

en: Spoiler Image
hu_HU: Spoiler Kép

en: Spoiler file
hu_HU: Spoiler fájl

en: Spoiler images
hu_HU: Kép spoilerezése

en: Staff
hu_HU: Vezetőség

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Sticky
hu_HU: Ragacs

en: Stylesheet
hu_HU: Stíluslap

en: Subject
hu_HU: Téma

en: Subtitle
hu_HU: Alcím

en: Success
hu_HU: Sikerült

en: Success!
hu_HU: Sikerült!

en: Take deserted boards back from their owners
hu_HU: Vedd vissza a kihalt táblákat a tulajdonosuktól

en: Target and source board are the same.
hu_HU: Cél és forrástábla azonos.

en: Target board
hu_HU: Cél tábla

en: Target thread
hu_HU: Cél szál

en: That ban doesn't exist or is not for you.
hu_HU: A kitiltás nem létezik illetve nem téged érint.

en: That file <a href="%s">already exists</a> in this thread!
hu_HU: A fájl <a href="%s">már fel lett töltve egyszer</a> ebben a szálban!

en: That file <a href="%s">already exists</a>!
hu_HU: A fájl <a href="%s">már fel lett töltve egyszer</a>!

en: That mod <a href="?/users/%d">already exists</a>!
hu_HU: Ez a moderátor <a href="?/users/%d">már létezik</a>!

en: That post doesn't exist…
hu_HU: A hozzászólás nem létezik...

en: That theme doesn't exist!
hu_HU: Nincs ilyen téma!

en: The %s field is required.
hu_HU: A %s mező kitöltése szükséges.

en: The %s field was invalid.
hu_HU: A %s mező érvénytelen.

en: The %s field was too long.
hu_HU: A %s mező túl rövid lett.

en: The body was too long.
hu_HU: A body túl hosszú lett.

en: The body was too short or empty.
hu_HU: A body túl rövid lett, vagy üres.

en: The database returned an error while processing your request. Please try again later.
hu_HU: Az adatbázis hibaüzenettel tért vissza a kérésed feldolgozása során. Próbálkozz később!

en: The file was too big.
hu_HU: A fájl túl nagy.

en: The server failed to handle your upload.
hu_HU: A szerver képtelen kezelni a feltöltésed.

en: The uploaded webm contains an audio or another type of additional stream.
hu_HU: A feltöltött webm hangot vagy további egyéb folyamot tartalmaz.

en: The uploaded webm is longer than
hu_HU: A felöltött webm időtartama hosszabb mint

en: The uploaded webm is longer than %d seconds.
hu_HU: A feltöltött webm hosszabb mint %d másodperc.

en: The username you've tried to enter already exists!
hu_HU: Ez a felhasználónév már foglalt!

en: Themes directory doesn't exist!
hu_HU: Témák mappa nem létezik!

en: There are no active bans.
hu_HU: Nincsenek érvényben lévő kitiltások.

en: There are no active posts.
hu_HU: Nincsenek aktív hozzászólások.

en: There are no boards to search!
hu_HU: Nincsenek táblák a kereséshez!

en: There are no reports.
hu_HU: Nincsenek jelentések

en: There are no themes available.
hu_HU: Nincsenek elérhető témák

en: There is already a %s board.
hu_HU: Már létezik ez a tábla: %s

en: There is already a pending appeal for this ban.
hu_HU: Már van benyújtott fellebbezés a kitiltásra.

en: There was a problem processing your webm.
hu_HU: Hiba történt a webm feldolgozása során.

en: This archives your board on 8archive.moe if you opt in
hu_HU: Archiválja a táblád a 8archive.moe címen, ha szeretnéd

en: This was a triumph
hu_HU: Ez felér egy győzelemmel

en: Thread ID
hu_HU: Szál ID

en: Thread has reached its maximum image limit.
hu_HU: A szál elérte a maximális képfeltöltések számát.

en: Thread has reached its maximum reply limit.
hu_HU: A szál elérte a maximális hozzászólások számát.

en: Thread locked. You may not reply at this time.
hu_HU: Szál lezárva. Egyelőre nem válaszolhatsz.

en: Thread specified does not exist.
hu_HU: A megadott szál nem létezik.

en: Thumbnail
hu_HU: Előnézeti kép

en: Time
hu_HU: Idő

en: Title
hu_HU: Cím

en: To contribute translations, register at <a href="https://www.transifex.com/projects/p/tinyboard-vichan-devel/">Transifex</a>
hu_HU: Ha részt szeretnél venni a fordításban, regisztrálj a <a href="https://www.transifex.com/projects/p/tinyboard-vichan-devel/">Transifex</a>en

en: Too many board volunteers!
hu_HU: Túl sok önkéntes!

en: Too many cites; post discarded.
hu_HU: Túl sok idézés. Üzenet elvetve.

en: Too many cross-board links; post discarded.
hu_HU: Túl sok tábla keresztlinkelés. Üzenet elvetve.

en: Too many flags.
hu_HU: Túl sok jelző.

en: Too many links; flood detected.
hu_HU: Túl sok hivatkozás. Flood érzékelve.

en: Too many tags.
hu_HU: Túl sok címke.

en: Type
hu_HU: Típus

en: USER WAS BANNED FOR THIS POST
hu_HU: BÁNTOTTUK

en: Unban selected
hu_HU: Kiválasztottak kitiltásának feloldása

en: Uninstall
hu_HU: Eltávolít

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Unknown file extension.
hu_HU: Ismeretlen fájlkiterjesztés.

en: Unlock thread
hu_HU: Szál feloldása

en: Unoriginal content!
hu_HU: Nem eredeti tartalom!

en: Unoriginal content! You have been muted for %d seconds.
hu_HU: Nem eredeti tartalom! El lettél némítva %d másodpercre.

en: Unrecognized file size determination method.
hu_HU: Ismeretlen fájl méret meghatározás.

en: Unsupported file format:
hu_HU: Nem támogatott fájlformátum:

en: Unsupported image format.
hu_HU: Nem támogatott képformátum.

en: Update
hu_HU: Frissít

en: Uploading files is disabled on this board.
hu_HU: Fájl feltöltés nem engedélyezett ezen a táblán.

en: Use theme
hu_HU: Használd ezt a témát

en: User account
hu_HU: Felhasználói fiók

en: User actions log
hu_HU: Felhasználói tevékenységnapló

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Users are not allowed to delete their own posts on this board.
hu_HU: A felhasználók nem törölhetik a hozzászólásaikat ezen a táblán.

en: Verification
hu_HU: Megerősítés

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Very small
hu_HU: Nagyon kicsi

en: View All
hu_HU: Mind megjelenítése

en: View all noticeboard entries
hu_HU: Mutassa az üzenőfal összes bejegyzését

en: View more logs for this user.
hu_HU: További naplóbejegyzések a felhasználóról.

en: Volunteer does not exist!
hu_HU: Nincs ilyen nevű önkéntes!

en: Volunteer log
hu_HU: Önkéntes logja

en: Wait a while before searching again, please.
hu_HU: Várj egy keveset mielőtt újra használnád a keresőt.

en: With
hu_HU: Mire

en: Wordfilters
hu_HU: Szószűrők

en: Wordfilters may not wordfilter previous wordfilters. For example, if a filters to bb and b filters to cc, that is not allowed.
hu_HU: A szószűrők nem ágyazhatók egymásba. Például ha a-t cserélsz bb-re és b-t cserélnél cc-re, akkor az nem megengedett.

en: Wrong password…
hu_HU: Rossz jelszó...

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You appealed this ban on
hu_HU: Megfellebbezted a kitiltást

en: You are banned! ;_;
hu_HU: Ki vagy tiltva! ;__;

en: You are muted! Expires in %d seconds.
hu_HU: Némítva lettél! Lejár: %d másodperc múlva.

en: You are not a mod…
hu_HU: Nem vagy moderátor...

en: You are not banned.
hu_HU: Nem vagy kitiltva.

en: You are only allowed to unban %s users at a time. You tried to unban %u users.
hu_HU: Csak %s felhasználó kitiltását vonhatod vissza egyszerre. Te %u felhasználó kitiltását próbáltad visszavonni.

en: You are probably seeing this message because Javascript being disabled. This is a necessary security measure to prevent CSRF attacks.
hu_HU: Valószínűleg azért látod ezt az üzenetet mert nem engedélyezted a Javascript-et. Ez egy szükséges biztonsági intézkedés a CSRF támadások kivédésére.

en: You can't report that many posts at once.
hu_HU: Nem jelenthetsz ilyen sok hozzászólást egyszerre.

en: You cannot appeal a ban of this length.
hu_HU: Nem fellebbezhetsz meg egy ilyen időtartamú kitiltást.

en: You cannot appeal this ban again.
hu_HU: Nem fellebbezheted meg ezt a kitiltást többször.

en: You didn't make a post.
hu_HU: Nem küldtél semmit.

en: You didn't select anything to delete.
hu_HU: Nem választottál ki semmit törlésre.

en: You didn't select anything to report.
hu_HU: Nem választottál ki semmit jelentésre.

en: You don't have permission to do that.
hu_HU: Ehhez a funkcióhoz nincs jogosultságod.

en: You failed the CAPTCHA
hu_HU: Téves CAPTCHA

en: You failed the game
hu_HU: Vesztettél

en: You failed to enter the reCaptcha correctly
hu_HU: Tévesen adtad meg a reCaptcha kódot

en: You have attempted to upload too many images!
hu_HU: Túl sok képet próbáltál feltölteni!

en: You have been banned from
hu_HU: Ki vagy tiltva innen:

en: You have been muted for unoriginal content.
hu_HU: Némítva lettél nem eredeti tartalom miatt.

en: You have submitted the maximum number of ban appeals allowed. You may not appeal this ban again.
hu_HU: A maximálisan engedélyett számú fellebbezést felhasználtad a kitiltás ellen. Többet nem fellebehetsz ellene.

en: You last appealed this ban on
hu_HU: Utoljára megfellebbezted ezt a kitiltást

en: You look like a bot.
hu_HU: Úgy látszik nem vagy ember.

en: You may appeal this ban again. Please enter your reasoning below.
hu_HU: Még fellebbezhetsz a kitiltás ellen. Írd meg az indokot alább!

en: You may appeal this ban. Please enter your reasoning below.
hu_HU: A kitiltásod megfellebbezhető, a szövegezést alább küldheted el.

en: You may now go back and make your post.
hu_HU: Most már visszatérhetsz és hozzászólhatsz.

en: You may upload %max_images% per post.
hu_HU: Hozzászólásonként  %max_images% képet tölthetsz fel.

en: You must choose a flag to post on this board!
hu_HU: Jelző választása kötelező ezen a táblán!

en: You must enter a flag description!
hu_HU: Meg kell adnod egy leírást a jelzőhöz!

en: You must upload an image.
hu_HU: Fel kell töltened egy képet.

en: You seem to have mistyped the verification.
hu_HU: Úgy látszik elírtad az ellenőrzést.

en: You submitted an appeal for this ban on
hu_HU: A kitiltás fellebbezését beküldted

en: You were banned for the following post on
hu_HU: Ki lettél tiltva a következő hozzászólás miatt

en: You were banned from
hu_HU: Ki voltál tiltva innen:

en: You were banned! ;_;
hu_HU: Ki voltál tiltva! ;__;

en: You'll have to wait another %s before deleting that.
hu_HU: Várnod kell %s másodpercet mielőtt törlöd.

en: YouTube/Voocaroo embedding
hu_HU: YouTube/Voocaroo beágyazás

en: Your IP address is
hu_HU: Az IP címed

en: Your IP address is listed in %s.
hu_HU: Az IP címed listázva van itt: %s.

en: Your ban was filed on
hu_HU: A kitiltásod érvénybe lépett

en: Your browser didn't submit an input when it should have.
hu_HU: A böngésződ nem küldött bemenetet amikor kellett volna.

en: Your browser sent an invalid or no HTTP referer.
hu_HU: A böngésződ nem, vagy érvénytelen HTTP hivatkozást küldött.

en: Your code contained PHP syntax errors. Please go back and correct them. PHP says:
hu_HU: A PHP kódod szabálytalan részeket tartalmazott. Lépj vissza és javítsd ki őket. PHP varázsló mondja:

en: Your request looks automated; Post discarded.
hu_HU: Az küldeményed automatizáltnak tűnik. Üzenet elvetve.

en: Your request looks automated; Post discarded. Try refreshing the page. If that doesn't work, please post the board, thread and browser this error occurred on on /operate/.
hu_HU: A kérésed automatizáltnak tűnik; Hozzászólás elvetve. Próbáld meg frissíteni az oldalt. Ha ez nem működik, akkor jelentsd a hibát a tábla, szál és böngésző megadásával itt: /operate/

en: [code] tags
hu_HU: [code] tagek

en: all boards
hu_HU: minden tábla

en: and
hu_HU: és

en: and it was denied.
hu_HU: és meg lett tagadva.

en: and it was denied. You may not appeal this ban again.
hu_HU: és el lett utasítva. Nem fellebbezhetsz többet a kitiltás ellen.

en: at
hu_HU: eddig

en: before someone else does
hu_HU: mielőtt más megteszi

en: by
hu_HU: ettől

en: day | days
hu_HU[0]: nap
hu_HU[1]: nap

en: delete
hu_HU: töröl

en: deleted?
hu_HU: törölve?

en: dice
hu_HU: kocka

en: edit
hu_HU: szerkeszt

en: exiftool failed!
hu_HU: exif alkalamzás hiba!

en: expires
hu_HU: lejár

en: for an unspecified reason.
hu_HU: nem meghatározott indok miatt.

en: for the following reason:
hu_HU: a következő okkal:

en: from now, which is on
hu_HU: mostantól, amely

en: has since expired. Refresh the page to continue.
hu_HU: óta lejárt. Frissítsd az oldalt a továbblépéshez.

en: hidden
hu_HU: rejtett

en: hour | hours
hu_HU[0]: óra
hu_HU[1]: óra

en: locks thread; replies to it with a link.
hu_HU: lezárja a szálat; linkkel válaszol rá

en: log
hu_HU: napló

en: minute | minutes
hu_HU[0]: perc
hu_HU[1]: perc

en: modifier
hu_HU: módosító

en: never
hu_HU: soha

en: new; optional
hu_HU: új; választható

en: no reason
hu_HU: nincs indok

en: no subject
hu_HU: nincs téma

en: none
hu_HU: egyik sem

en: note: does not validate CSS
hu_HU: figyelem: nem validálja a CCS-t

en: omitted. Click reply to view.
hu_HU: elrejtve. Kattints a válaszra a megjelenítéshez.

en: public; attached to post
hu_HU: nyilvános; üzenethez csatolva

en: remove
hu_HU: eltávolít

en: reply
hu_HU: válasz

en: second | seconds
hu_HU[0]: másodperc
hu_HU[1]: másodperc

en: settings
hu_HU: beállítások

en: sides
hu_HU: oldal

en: week | weeks
hu_HU[0]: hét
hu_HU[1]: hét

en: will not expire
hu_HU: nem jár le

en: year | years
hu_HU[0]: év
hu_HU[1]: év
