infinity - en to lt_LT translation catalogue (320 entries)

en: %d result in | %d results in
lt_LT[0]: %d rezultatas
lt_LT[1]: %d rezultatai
lt_LT[2]: %d rezultatų

en: (For file deletion.)
lt_LT: (Failų trynimui.)

en: (No news to show.)
lt_LT: (Naujienų nėra.)

en: (Search is case-insensitive and based on keywords. To match exact phrases, use "quotes". Use an asterisk (*) for wildcard.)
lt_LT: (Paieška yra pagrįsta raktažodžiais ir jai nesvarbu ar naudojamos didžiosios ar mažosios raidės. Norėdamas rasti tikslią frazę, apskliausk ją "tokiomis kabutėmis". Nenuspėjamumo faktoriui naudok žvaigždutę (*).)

en: (or subnet)
lt_LT: (arba potinklis)

en: 1 image reply | %count% image replies
lt_LT[0]: 1 žinutė su paveikslėliu
lt_LT[1]: %count% žinutės su paveikslėliais
lt_LT[2]: %count% žinučių su paveikslėliais

en: 1 post | %count% posts
lt_LT[0]: 1 žinutė
lt_LT[1]: %count% žinutės
lt_LT[2]: %count% žinučių

en: 1 reply | %count% replies
lt_LT[0]: atsakymas
lt_LT[1]: atsakymai
lt_LT[2]: atsakymų

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Administration
lt_LT: Administracija

en: All boards
lt_LT: Visos lentos

en: All trademarks, copyrights, comments, and images on this page are owned by and are the responsibility of their respective parties.
lt_LT: Visi prekių ženklai, autorių teisės, komentarai ir paveiksliukai esantys šiame puslapyje priklauso jų tikriesiems savininkams, už juos atsakingi juos paskelbę asmenys.

en: Allow thread to be bumped
lt_LT: Leisti prikelti temą

en: An error has occured.
lt_LT: Įvyko klaida.

en: Anti-spam
lt_LT: Anti-spamas

en: Appeal reason
lt_LT: Apeliacijos priežastis

en: Appeal time
lt_LT: Apeliacijos laikas

en: Are you sure you want to delete all posts by this IP address, across all boards?
lt_LT: Ar tikrai nori ištrinti visas šiuo IP parašytas žinutes iš visų lentų?

en: Are you sure you want to delete all posts by this IP address?
lt_LT: Ar tikrai nori ištrinti visas šiuo IP parašytas žinutes?

en: Are you sure you want to delete this file?
lt_LT: Ar tikrai nori ištrinti šį failą?

en: Are you sure you want to delete this?
lt_LT: Ar tikrai nori tai ištrinti?

en: Are you sure you want to demote yourself?
lt_LT: Ar tikrai nori pažeminti save pareigose?

en: Are you sure you want to do that?
lt_LT: Ar tikrai nori tai padaryti?

en: Are you sure you want to spoiler this file?
lt_LT: Ar tikrai šis paveikslėlis gali atskleisti svarbias detales?

en: Ban
lt_LT: Blokuoti

en: Ban & Delete
lt_LT: Trinti ir blokuoti

en: Ban appeal not found!
lt_LT: Apeliacija nerasta!

en: Ban appeals
lt_LT: Užblokuotųjų apeliacijos

en: Ban list
lt_LT: Užblokuotųjų sąrašas

en: Banned!
lt_LT: Užblokuotas!

en: Banned?
lt_LT: Užblokuotas?

en: Bans
lt_LT: Užblokuotųjų sąrašas

en: Board
lt_LT: Lenta

en: Boards
lt_LT: Lentos

en: Body
lt_LT: Kūnas

en: Can't build the RecentPosts theme, because there are no boards to be fetched.
lt_LT: Negalima sukurti RecentPosts išvaizdos temos, nes nėra lentų.

en: Cannot open themes directory; check permissions.
lt_LT: Neįmanoma atidaryti temų katalogo; peržvelkite leidimus.

en: Change password
lt_LT: Pakeisti slaptažodį

en: Click to proceed to
lt_LT: Tęsti

en: Comment
lt_LT: Komentuoti

en: Config editor
lt_LT: Konfiguracijos redagavimas

en: Configuration
lt_LT: Konfiguracija

en: Configuring theme: %s
lt_LT: Konfiguruojama tema: %s

en: Confirm action
lt_LT: Patvirtink veiksmą.

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Could not find current version! (Check .installed)
lt_LT: Dabartinė versija nebuvo rasta! (Žiūrėk .installed)

en: Couldn't make sense of the URL of the video you tried to embed.
lt_LT: Tavo video URL, kurį bandei patalpinti, buvo nesuprastas.

en: Couldn't open board after creation.
lt_LT: Nesugebėjome atidaryti naujos lentos po sukūrimo.

en: Create new board
lt_LT: Sukūrti naują lentą

en: Create user
lt_LT: Sukurti vartotoją

en: Creation date
lt_LT: Sukūrimo data

en: Currently editing raw HTML.
lt_LT: Šiuo metu modifikuojamas grynas HTML.

en: Dashboard
lt_LT: Administratoriaus lenta.

en: Database error:
lt_LT: Klaida duomenų bazėje:

en: Date
lt_LT: Data

en: Debug
lt_LT: Derinimas

en: Debug: APC
lt_LT: Derinimas: APC

en: Debug: Anti-spam
lt_LT: Derinimas: Prieš-spam'ą

en: Debug: Recent posts
lt_LT: Derinimas: Neseni komentarai

en: Debug: SQL
lt_LT: Derinimas: SQL

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Delete Post
lt_LT: Ištrinti įrašą

en: Delete all posts by IP
lt_LT: Ištrinti visus šiuo IP paskelbtus įrašus

en: Delete all posts by IP across all boards
lt_LT: Ištrinti visas šiuo IP parašytas žinutes visose lentose

en: Delete file
lt_LT: Ištrinti failą

en: Delete forever
lt_LT: Ištrinti galutinai

en: Delete user
lt_LT: Pašalinti vartotoją

en: Demote
lt_LT: Pažeminti

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Discard abuse report
lt_LT: Pašalinti išnaudojimo pranešimą

en: Discard all abuse reports by this IP address
lt_LT: Pašalinti visus šio IP adreso išnaudojimo pranešimus.

en: Duration
lt_LT: Trukmė

en: Edit board
lt_LT: Modifikuoti lenta

en: Edit markup instead?
lt_LT: Modifikuoti žymę?

en: Edit post
lt_LT: Modifikuoti komentarą

en: Edit raw HTML instead?
lt_LT: Modifikuoti gryną HTML?

en: Edit user
lt_LT: Modifikuoti naudotoją

en: Embed
lt_LT: Įterpti

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error information
lt_LT: Informacija apie klaidą

en: Expired
lt_LT: Pasibaigė

en: Expires
lt_LT: Pasibaigs

en: Failed to redraw image!
lt_LT: Nepavyko perpiešti paveikslėlio!

en: Failed to resize image!
lt_LT: Nepavyko pakeisti paveikslėlio dydžio!

en: File
lt_LT: Failas

en: File:
lt_LT: Failas:

en: Flag
lt_LT: Vėliava

en: Flags
lt_LT: Vėliavos

en: Flood detected; Post discarded.
lt_LT: Perpildymas aptiktas; komentaras išmestas.

en: From
lt_LT: Iš

en: Go back
lt_LT: Grįžti atgal

en: Group
lt_LT: Grupė

en: IP address
lt_LT: IP adresas

en: IP address notes
lt_LT: Užrašai apie šį IP adresą

en: IP address/mask
lt_LT: IP adresas/mask

en: Impossible to move thread; there is only one board.
lt_LT: Neįmanoma perkelti diskusijos; yra tik vieną lenta.

en: Impossible to promote/demote user.
lt_LT: Neįmanoma paaukštinti ar pažeminti vartotojo.

en: Install
lt_LT: Instaliuoti

en: Installed theme: %s
lt_LT: Įrašyta tema: %s

en: Invalid board!
lt_LT: Neteisinga lenta!

en: Invalid image.
lt_LT: Neteisingas paveiksliukas.

en: Invalid security token! Please go back and try again.
lt_LT: Neteisinga apsaugos žymė! Prašome sugrįžti ir bandyti vėl.

en: Invalid username and/or password.
lt_LT: Neteisingas slapyvardis ir/ar slaptažodis.

en: Invalid username and/or password. Your user may have been deleted or changed.
lt_LT: Neteisingas slapyvardis ir/ar slaptažodis. Tavo vartotojas buvo ištrintas ar pakeistas.

en: Invalid/malformed cookies.
lt_LT: Neteisingi/netaip suformuoti slapukai.

en: It is still pending
lt_LT: Vis dar laukiama svarstymo

en: Last 1 Post | Last %count% Posts
lt_LT[0]: Paskutinis įrašas
lt_LT[1]: %count% paskutiniai įrašai
lt_LT[2]: %count% paskutinių įrašų

en: Last action
lt_LT: Paskutinis veiksmas

en: Last reply
lt_LT: Paskutinis atsakymas

en: Leave shadow thread
lt_LT: Palikti šešėlinę temą

en: Length
lt_LT: Ilgis

en: Lock
lt_LT: Užrakinta

en: Lock thread
lt_LT: Užrakinti temą

en: Login
lt_LT: Prisijungimas

en: Logout
lt_LT: Atsijungti

en: Lurk some more before posting.
lt_LT: Panaršyk ilgiau prieš rašydamas.

en: MIME type detection XSS exploit (IE) detected; post discarded.
lt_LT: MIME tipo detekcija XSS eksploitas (IE) aptiktas; komentaras išmestas.

en: Make thread not sticky
lt_LT: Atklijuoti temą

en: Make thread sticky
lt_LT: Prilipdyti temą

en: Manage themes
lt_LT: Administruoti temas

en: Manage users
lt_LT: Administruoti naudotojus

en: Maximum file size: %maxsz% bytes<br>Your file's size: %filesz% bytes
lt_LT: Maksimalus failo didys: %maxsz% baitai<br>Tavo failo didys: %filesz% baitai

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Messages
lt_LT: Pranešimai

en: Moderation log
lt_LT: Moderacijos žurnalas

en: Move reply
lt_LT: Perkelti atsakymą

en: Move reply to another board
lt_LT: Perkelti atsakymą į kitą lentą

en: Move thread
lt_LT: Perkelti diskusiją

en: Move thread to another board
lt_LT: Perkelti temą į kitą lentą

en: Moved to %s.
lt_LT: Perkelta į %s.

en: Name
lt_LT: Vardas

en: New Ban
lt_LT: Naujas draudimas

en: New PM for
lt_LT: Naujas privatus pranešimas

en: New Reply
lt_LT: Atsakyti

en: New Topic
lt_LT: Nauja tema

en: New ban
lt_LT: Blokuoti naują IP

en: New board
lt_LT: Nauja lenta

en: New note
lt_LT: Nauja pastaba

en: New post
lt_LT: Naujas komentaras

en: New user
lt_LT: Naujas vartotojas

en: News
lt_LT: Naujienos

en: Next
lt_LT: Pirmyn

en: No
lt_LT: Ne

en: No results.
lt_LT: Rezultatų nerasta.

en: None
lt_LT: Nieko

en: Note
lt_LT: Pastaba

en: Noticeboard
lt_LT: Pranešimų lenta

en: Or URL
lt_LT: Arba URL

en: Other
lt_LT: Kita

en: PM
lt_LT: Privatus pranešimas

en: PM inbox
lt_LT: Privačių pranešimų dežutė

en: Page not found.
lt_LT: Nerastas puslapis.

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Phrase:
lt_LT: Frazė:

en: Post ID
lt_LT: Įrašo ID

en: Post news entry
lt_LT: Patalpinti naujienų įvęstį

en: Post search is disabled
lt_LT: Žinučių paieška išjungta

en: Post to noticeboard
lt_LT: Patalptinti į pranešimų lentą

en: Post too long. Click <a href="%s">here</a> to view the full text.
lt_LT: Įrašas per ilgas. Norėdamas pamatyti visą tekstą, spausk <a href="%s">čia</a>.

en: Posting mode: Reply
lt_LT: Komentarų statusas: Atsiliepimas

en: Posts
lt_LT: Įrašai

en: Prevent thread from being bumped
lt_LT: Neleisti prikelti temos

en: Previous
lt_LT: Atgal

en: Private message
lt_LT: Privatus pranešimas

en: Promote
lt_LT: Paaukštinti

en: Query too broad.
lt_LT: Per plati užklausa.

en: Random
lt_LT: Atsitiktinis

en: Raw HTML
lt_LT: Grynas HTML

en: Reason
lt_LT: Priežastis

en: Rebuild
lt_LT: Perkompiliuoti

en: Rebuilt theme: %s
lt_LT: Perkompiliuota tema: %s

en: Recent posts
lt_LT: Neseni pranešimai

en: Reconfigure
lt_LT: Perkonfigūruoti

en: Remove ban
lt_LT: Atblokuoti

en: Reply
lt_LT: Atsiliepimas

en: Reply with quote
lt_LT: Atsakyti su citata

en: Report
lt_LT: Pranešti

en: Report date
lt_LT: Pranešimo data

en: Report queue
lt_LT: Pranešimų eilė

en: Reported by
lt_LT: Pranešta

en: Return
lt_LT: Grįžti

en: Return to dashboard
lt_LT: Grįžti į administratoriaus lentą

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Search is case-insensitive and based on keywords. To match exact phrases, use "quotes". Use an asterisk (*) for wildcard.</p><p style="font-size:8pt;margin:5px">You may apply the following filters to your searches: <strong>id</strong>, <strong>thread</strong>, <strong>subject</strong>, and <strong>name</strong>. To apply a filter, simply add to your query, for example, <em>name:Anonymous</em> or <em>subject:"Some Thread"</em>. Wildcards cannot be used in filters.
lt_LT: Paieška yra pagrįsta raktažodžiais ir jai nesvarbu ar naudojamos didžiosios ar mažosios raidės. Norėdamas rasti tikslią frazę, apskliausk ją "tokiomis kabutėmis". Nenuspėjamumo faktoriui naudok žvaigždutę (*).</p><p style="font-size:8pt;margin:5px">Paieškai galima pritaikyti tokius filtrus: <strong>id</strong>, <strong>thread</strong>, <strong>subject</strong>, ir <strong>name</strong>. Kad filtruotum tiesiog pridėk į savo užklausą tarkim „<em>name:Anonimas</em>“ arba „<em>subject:"Kokia tais tema"</em>“. Nenuspėjamumo faktoriaus filtruose naudoti negalima.

en: Search results
lt_LT: Paieškos rezultatai

en: Seen
lt_LT: Matė

en: Select board
lt_LT: Pasirinkti lentą

en: Send message
lt_LT: Siųsti žinutę

en: Set
lt_LT: Nustatyti

en: Sort by
lt_LT: Rikiuoti pagal

en: Spoiler File
lt_LT: Paveikslėlis, galintis atskleisti svarbias detales

en: Spoiler Image
lt_LT: Paveiksliukas, galintis atskleisti svarbias detales

en: Staff
lt_LT: Administracija

en: Status
lt_LT: Statusas

en: Sticky
lt_LT: Lipnu

en: Subject
lt_LT: Tema

en: Target and source board are the same.
lt_LT: Nurodyta ir šaltinio lenta yra ta pati.

en: Target board
lt_LT: Lenta į kurią nukreipiama

en: That ban doesn't exist or is not for you.
lt_LT: Tokio bano nėra arba jis ne tau.

en: That file <a href="%s">already exists</a> in this thread!
lt_LT: Tas failas <a href="%s">jau egzistuoja</a> šioje diskusijoje!

en: That file <a href="%s">already exists</a>!
lt_LT: Tas failas <a href="%s">jau egzistuoja</a>!

en: That mod <a href="?/users/%d">already exists</a>!
lt_LT: Tas moderatorius <a href="?/users/%d">jau egzistuoja</a>!

en: That post doesn't exist…
lt_LT: Tas komentaras neegzistuoja...

en: That theme doesn't exist!
lt_LT: Ta tema neegzistuoja!

en: The %s field is required.
lt_LT: Laukas %s reikalingas.

en: The %s field was invalid.
lt_LT: Laukas %s buvo neteisingas.

en: The %s field was too long.
lt_LT: Laukas %s buvo per ilgas.

en: The body was too long.
lt_LT: Kūnas buvo per ilgas.

en: The body was too short or empty.
lt_LT: Kūnas buvo per trumpas arba tuščias.

en: The file was too big.
lt_LT: Failas buvo per didelis.

en: The server failed to handle your upload.
lt_LT: Serveriui nepavyko apdoroti tavo įkėlimo.

en: Themes directory doesn't exist!
lt_LT: Temų katalogas neegzistuoja!

en: There are no active bans.
lt_LT: Nėra galiojančių blokavimų.

en: There are no boards to search!
lt_LT: Nėra lentų, kuriose būtų galima ieškoti!

en: There are no reports.
lt_LT: Nėra pranešimų.

en: There are no themes available.
lt_LT: Nėra prieinamų išvaizdos temų.

en: There is already a %s board.
lt_LT: Jau egzistuoja %s lenta.

en: There is already a pending appeal for this ban.
lt_LT: Šiam blokavimui jau yra pateikta apeliacija.

en: Thread ID
lt_LT: Temos ID

en: Thread has reached its maximum image limit.
lt_LT: Tema pasiekė paveikslėlių limitą.

en: Thread has reached its maximum reply limit.
lt_LT: Tema pasiekė atsakymų limitą.

en: Thread locked. You may not reply at this time.
lt_LT: Diskusija užrakinta. Šiuo metu negali parašyti atsiliepimo.

en: Thread specified does not exist.
lt_LT: Nurodyta diskusija neegzistuoja.

en: Thumbnail
lt_LT: Miniatiūra

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Too many cites; post discarded.
lt_LT: Per daug citatų; komentaras išmestas.

en: Too many cross-board links; post discarded.
lt_LT: Per daug tarplentinių nuorodų; komentaras išmestas.

en: Too many links; flood detected.
lt_LT: Per daug nuorodų; aptiktas perpildimas.

en: Type
lt_LT: Tipas

en: USER WAS BANNED FOR THIS POST
lt_LT: ŠIOS ŽINUTĖS AUTORIUS BUVO UŽBLOKUOTAS

en: Unban selected
lt_LT: Atblokuoti pažymėtus

en: Uninstall
lt_LT: Pašalinti

en: Unknown
lt_LT: Nežinoma

en: Unknown file extension.
lt_LT: Nežinoma failo plėtinys.

en: Unlock thread
lt_LT: Atrakinti temą

en: Unoriginal content!
lt_LT: Neoriginalus turinys!

en: Unoriginal content! You have been muted for %d seconds.
lt_LT: Neoriginalus turinys! Tu buvai užtildytas %d sekundėms.

en: Unsupported file format:
lt_LT: Nepalaikomas failo formatas:

en: Unsupported image format.
lt_LT: Nepalaikomas paveiksliuko formatas.

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Use theme
lt_LT: Naudoti išvaizdos temą

en: User account
lt_LT: Naudotojo paskyra

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Verification
lt_LT: Patvirtinimas

en: Version
lt_LT: Versija

en: View All
lt_LT: Rodyti viską

en: View all noticeboard entries
lt_LT: Žiūrėti visas pranešimų lentos įvestis

en: View more logs for this user.
lt_LT: Peržiūrėti daugiau įrašų iš šio vartotojo veiksmų žurnalo.

en: Wait a while before searching again, please.
lt_LT: Luktelėk prieš vėl ieškodamas.

en: Wrong password…
lt_LT: Neteisingas slaptažodis...

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You appealed this ban on
lt_LT: Pateikei apeliaciją

en: You are banned! ;_;
lt_LT: Tu esi užblokuotas! ;_;

en: You are muted! Expires in %d seconds.
lt_LT: Tu esi užtildytas! Užtildymas pasibaigs po %d sekundžių.

en: You are not a mod…
lt_LT: Tu nesi moderatorius...

en: You are not banned.
lt_LT: Tu nesi užblokuotas.

en: You are only allowed to unban %s users at a time. You tried to unban %u users.
lt_LT: Vienu metu galima atblokuoti iki %s vartotojų. Tu bandei atblokuoti %u vartotojų.

en: You are probably seeing this message because Javascript being disabled. This is a necessary security measure to prevent CSRF attacks.
lt_LT: Šią žinutę matai tikriausiai dėl to jog Javascript išjungtas. Tai būtina saugumo procedūra apsisaugojimui nuo CSRF atakų.

en: You can't report that many posts at once.
lt_LT: Tu negali pranešti tiek komentarų iškart.

en: You cannot appeal a ban of this length.
lt_LT: Negalima teikti apeliacijos tokios trukmės blokavimui.

en: You cannot appeal this ban again.
lt_LT: Šiam blokavimui dar kartą teikti apeliacijos nebegalima.

en: You didn't make a post.
lt_LT: Tu nesukūrei komentaro.

en: You didn't select anything to delete.
lt_LT: Tu nepasirinkai nieko, ką ištrinti.

en: You didn't select anything to report.
lt_LT: Tu nepasirinkai nieko, ką pranešti.

en: You don't have permission to do that.
lt_LT: Tu neturi teisių tai padaryti.

en: You have been banned from
lt_LT: Tu buvai užblokuotas iš

en: You have been muted for unoriginal content.
lt_LT: Buvai pritildytas, nes skelbi neoriginalų turinį.

en: You have submitted the maximum number of ban appeals allowed. You may not appeal this ban again.
lt_LT: Pateikei didžiausią leidžiamą apeliacijų skaičių. Daugiau jų teikti nebegali.

en: You last appealed this ban on
lt_LT: Paskutinį kartą teikei apeliaciją

en: You look like a bot.
lt_LT: Tu atrodai kaip botas.

en: You may appeal this ban again. Please enter your reasoning below.
lt_LT: Gali dar kartą pateikti apeliaciją dėl šio užblokavimo. Viską išdėstyk žemiau esančiame laukelyje.

en: You may appeal this ban. Please enter your reasoning below.
lt_LT: Gali pateikti apeliaciją dėl užblokavimo. Viską išdėstyk žemiau esančiame laukelyje.

en: You must upload an image.
lt_LT: Tu privalai įkelti paveiksliuką.

en: You seem to have mistyped the verification.
lt_LT: Atrodo tu įvedei neteisingą patvirtinimą.

en: You submitted an appeal for this ban on
lt_LT: Dėl šio blokavimo peteikei apeliaciją

en: You were banned for the following post on
lt_LT: Buvai užblokuotas dėl šios žinutės

en: You were banned from
lt_LT: Tu buvai užblokuotas iš

en: You were banned! ;_;
lt_LT: Tu buvai užblokuotas! ;_;

en: You'll have to wait another %s before deleting that.
lt_LT: Tu turėsi palaukti dar %s prieš ištrindamas šitai.

en: Your IP address is
lt_LT: Tavo IP adresas yra

en: Your IP address is listed in %s.
lt_LT: Tavo IP adresas yra įtrauktas į %s.

en: Your ban was filed on
lt_LT: Buvai užblokuotas

en: Your browser didn't submit an input when it should have.
lt_LT: Tavo naršyklė nepateikė įvesties, kai turėjo.

en: Your browser sent an invalid or no HTTP referer.
lt_LT: Tavo naršyklė nusiuntė netinkama arba nėra HTTP referer.

en: Your code contained PHP syntax errors. Please go back and correct them. PHP says:
lt_LT: Tavo kode buvo PHP sintaksės klaidų. Grįžk ir ištaisyk jas. PHP sako:

en: Your request looks automated; Post discarded.
lt_LT: Tavo užklausa atrodo automatizuota; komentaras išmestas.

en: all boards
lt_LT: visos lentos

en: and
lt_LT: ir

en: and it was denied.
lt_LT: ir ji buvo atmesta.

en: and it was denied. You may not appeal this ban again.
lt_LT: ir ji buvo atmesta. Daugiau apeliuoti šio blokavimo nebegali.

en: by
lt_LT: sukūrta

en: day | days
lt_LT[0]: diena
lt_LT[1]: dienos
lt_LT[2]: dienų

en: delete
lt_LT: ištrinti

en: deleted?
lt_LT: ištrinta?

en: edit
lt_LT: modifikuoti

en: expires
lt_LT: baigiasi

en: for an unspecified reason.
lt_LT: dėl nenurodytos priežasties.

en: for the following reason:
lt_LT: dėl šios priežasties:

en: from now, which is on
lt_LT: nuo dabar, kas yra

en: has since expired. Refresh the page to continue.
lt_LT: nuo tada baigėsi. Norėdamas tęsti perkrauk puslapį.

en: hidden
lt_LT: paslėpta

en: hour | hours
lt_LT[0]: valanda
lt_LT[1]: valandos
lt_LT[2]: valandų

en: locks thread; replies to it with a link.
lt_LT: užrakina temą; atsako į ją su nuoroda.

en: log
lt_LT: Žurnalas

en: minute | minutes
lt_LT[0]: minutė
lt_LT[1]: minutės
lt_LT[2]: minučių

en: never
lt_LT: niekada

en: new; optional
lt_LT: nauja; pasirinktinai

en: no reason
lt_LT: jokios priežasties

en: no subject
lt_LT: Jokio subjekto

en: none
lt_LT: joks

en: omitted. Click reply to view.
lt_LT: nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsakyti“.

en: public; attached to post
lt_LT: vieša; prisegta prie komentaro

en: remove
lt_LT: pašalinti

en: second | seconds
lt_LT[0]: sekundė
lt_LT[1]: sekundės
lt_LT[2]: sekundžių

en: week | weeks
lt_LT[0]: savaitė
lt_LT[1]: savaitės
lt_LT[2]: savaičių

en: will not expire
lt_LT: nesibaigs

en: year | years
lt_LT[0]: metai
lt_LT[1]: metai
lt_LT[2]: metų
